Co przyciąga klientów do klinik medycyny estetycznej? Doświadczona kadra, bogata oferta zabiegów oraz… nowoczesne technologie, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegów. Dobrze wyposażony gabinet kliniki medycyny estetycznej to klucz do profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie. Takiej, której oczekują wszyscy pacjenci – bez względu na wiek i problemy skórne. Zabieg z wykorzystaniem którego lasera jest najchętniej wybierany przez pacjentów – i tym samym warto go mieć w swojej ofercie?

Z jakich zabiegów korzystają pacjenci klinik?

Najczęstszym powodem wizyty w klinice medycyny estetycznej jest chęć poprawy stanu skóry na twarzy i ciele. Mowa o takich problemach skórnych jak zmarszczki, przebarwienia, zmiany naczyniowe czy blizny (w tym blizny potrądzikowe). Pacjenci chcą zapomnieć o szarej, pozbawionej blasku cerze, rozszerzonych porach czy zaskórnikach. W przypadku zabiegów na ciało, w czołówce znajduje się te, które pomagają pozbyć się blizn oraz rozstępów, plam starczych.

Zabiegi odmładzające to obecnie najchętniej wybierane zabiegi przez panie i panów. Korzystając z najnowszych technologii, można w prosty i szybki sposób wykonać resurfacing skóry. To znakomita alternatywa dla skalpela. I tutaj docieramy do kolejnej ważnej kwestii, na którą zwracają uwagę pacjenci klinik. Bezinwazyjność. Klienci oczekują zabiegów, które dają efekty, ale nie wiążą się z ingerencją w rysy twarzy czy napięcie mięśni. Naturalny efekt i brak okresu rekonwalescencji, minimalne ryzyko skutków ubocznych – nie bez powodu zabiegi małoinwazyjne są tak chętnie wybierane przez każdą z grup wiekowych klientów klinik. Które urządzenia i zabiegi łączą ze sobą wszystkie te cechy? W tym przypadku prym wiedzie laser frakcyjny CO2. Od lat jest to najskuteczniejszy laser w swojej dziedzinie. Stawiają na niego zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z medycyną estetyczną, jak i stali pacjenci klinik.

Laser frakcyjny CO2 – najnowsza technologia w zasięgu ręki

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 umożliwia poprawę stanu skóry już po zaledwie kilku sesjach. Urządzenie to jest polecane do usuwania przebarwień, blizn, rozstępów, resurfacingu skóry. Wiązka światła lasera tworzy w skórze mikrouszkodzenia, które pobudzają naturalny proces odnowy i regeneracji skóry. Zwiększa się produkcja włókien kolagenowych, a skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona. Ujednolica się także jej koloryt.

Wysoka moc lasera frakcyjnego gwarantuje skuteczny zabieg przy zachowaniu komfortu pacjenta. Laser ten działa na różnej wielkości obszarach zabiegowych – można go stosować zarówno do zabiegów na twarz, jak i ciało, co pozytywnie wpływa na ofertę zabiegów, które klinika może zaproponować klientom. Zaraz po sesji pacjent może wrócić do swoich aktywności. Laser nie pozostawia po sobie ran, a niewielkie zaczerwienie czy obrzęk skóry szybko ustępują.

Wyposaż swoją klinikę z Attre

Chcesz uzupełnić ofertę zabiegową swojej kliniki i przyciągnąć do gabinetów nowych klientów? Koniecznie wypróbuj laser frakcyjny CO2! Kupując urządzenie, postaw na certyfikowany, w pełni bezpieczny sprzęt. Attre, jako producent i dystrybutor urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej oferuje wysokiej jakości laser frakcyjny CO2, z certifikatami CE oraz FDA. Zamawiając u nas urządzenie, otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne – pomożemy  Ci w wyborze konkretnego modelu lasera, jak i w razie potrzeby przeprowadzimy szkolenie z jego obsługi. Pomoc serwisowa Attre to z kolei pewność, że żadna niespodziewana awaria nie zakłóci działania Twojej kliniki.

Zapraszamy do współpracy.