Chociaż minimalizm to posiadanie jak najmniejszej ilości rzeczy, to jednak w praktyce coś w tej szafie musisz mieć. I to doskonale skomponowane z resztą stroju. Co jeszcze musi mieć idealna torebka dla minimalistki? Z pewnością niebanalny kształt. Oto kilka sprawdzonych propozycji!

Bucket Bag

Wygląda trochę jak wiaderko. Jednak niech ta niebanalna forma cię nie zmyli – jest niezwykle pojemna i ponadczasowa. Zmieścisz w niej zarówno butelkę ulubionego wina, jak i wszystkie inne ważne rzeczy, z buteleczką perfum i telefonem komórkowym na czele. Wybieraj te spośród modeli, które są starannie wykonane i z jak najbardziej szlachetnych surowców. Hitem jest artystycznie udrapowana rączka. Kolor, koniecznie czarny lub ciemno brązowy.

Kuferek retro

Nie da się ukryć, że model kuferka ma się przez ostatnie lata całkiem dobrze. Torebka — kuferek, w bardzo wyrazistych barwach, może być koszmarem każdej minimalistki. Jednak patrząc obiektywnie, to również cudowny sposób na przełamanie outfit utrzymanego w beżach i czerniach. Dlatego, w przypadku tego rodzaju torebki, absolutnie możesz zaszaleć.

Plecione koszyki

Małe i większe, o kształcie koła, były hitem kilka lat temu. Jeżeli jeszcze masz je w swojej szafie, z powodzeniem możesz je ubrać do każdej stylizacji. Będą pasowały zarówno do biura, jak i na nieformalne spotkanie z przyjaciółkami. Zmienia się tu jednak wielkość i kształt — teraz królują plecione, większe torebki o nieregularnych kształtach i formach.

Mini Pouch

To mała torebka w kształcie chmurki. Zrobiona z delikatnych materiałów, każdej stylizacji, nawet minimalistycznej, dodaje jeszcze większej lekkości. Chcąc kupić nową, musisz wydać spore pieniądze. Dlatego też warto poszukać ich na portalach z używaną odzieżą. Tam z pewnością wydasz na nią o wiele mniej!