W tym artykule dowiesz się, jakie elementy męskiej odzieży będą na topie na wiosnę 2023.

Zatem, jeśli chcesz być modny, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Męska odzież – garnitury

Garnitury już nie będą kojarzyły się nam tylko z uroczystymi spotkaniami, gdzie wypada się elegancko ubrać. Będzie można się nimi cieszyć nawet na co dzień. Garnitury będą szyte z lekkich, przewiewnych oraz dobrych jakościowo tkanin, dzięki którym będziemy mogli czuć się komfortowo. Co więcej, takie detale jak koszulowe rękawy czy też szerokie klapy spowodują, że poczujemy się nie tylko swobodnie, ale też luksusowo. Zatem wszystko wskazuje na to, że połączenie mody tradycyjnej i casualowej zyska w następnym sezonie na znaczeniu.

Męska odzież – koszule

Mają być luźne i wygodne. Najczęstszym materiałem był dotychczas len, ale coraz częściej do szycia koszul wykorzystuje się wełnę, dzięki której możemy cieszyć się swobodą podczas noszenia. Modnymi kolorami będą błękit, biel oraz jasny róż.

Męska odzież – spodnie 

Będą szyte z zakładkami, a nogawki zostaną nieco zwężone. Materiały, z których zostaną wykonane, charakteryzować się będą dobrą oddychalnością, odpornością na zagniecenia, ale także wyśmienitym komfortem. Producenci skupią się szczególnie na funkcjonalności spodni.

Męska odzież – okrycie wierzchnie 

Tu wyraźnie dominować będą kurtki bomberki, kurtki zapinane, a także kamizelki. Te ostatnie dość często będą zastępować latem marynarki. Jeśli chodzi o odzież, którą możemy nosić w domu, modne staną się bluzy z kapturem, swetry, T-shirty oraz koszulki polo. Występować będą w różnych wzorach i kolorach (głównie jasnoniebieski, jasny róż oraz jasne szarości).

Męska odzież – coś więcej o kolorach

Patrząc ogólnie na całą odzież męską, przeważającymi zostaną zdecydowanie jasne kolory, a szczególnie niebieski. Jednakże pastele oraz czerń i biel również będą istotne.

Więcej o modzie męskiej oraz damskiej przeczytasz w portalu https://tylkomoda.pl/.